Iwona Cimaszkiewicz

  • Lekarz medycyny
  • Specjalizuje się w chirurgii
  • Od ponad 10 lat zajmuje się medycyną estetyczną
  • Właściciel gabinetu INFINITY MED w Gdańsku
  • W latach 2013-2017 współwłaściciel gabinetu MEDICA Plus

Dr Iwona Cimaszkiewicz jest lekarzem z 10 letnim doświadczeniem zawodowym.

Jej zainteresowania medycyną estetyczną sięgają 2006 roku, wówczas rozpoczęła swoje kształcenie w tym kierunku. Dopełnieniem edukacji były studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, gdzie uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.

Od wielu lat medycyna estetyczna jest jej wielką pasją, od 2009 roku całkowicie zdominowała jej życie zawodowe. W 2011 roku stworzyła gabinet medycyny estetycznej ESTETIC Time który funkcjonował z powodzeniem przez okres 5 lat . Z potrzeby rozwoju w 2016 roku powstał nowy gabinet INFINITY MED w Gdańsku. Dr Cimaszkiewicz jest również współwłaścicielką gabinetu Medica Plus w Straszynie. Od ponad pięciu lat pracuje w Epi Centrum Laser Clinic w Gdańsku. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging. Uczestniczy w programie certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej, jako jeden z 96 lekarzy w Polsce, uzyskała tytuł „Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”, który jest dowodem stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach, kongresach i szkoleniach dotyczących najnowszych trendów w medycynie estetycznej.

Od początku działalności skupia się na wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej w celu korekcji defektów ciała oraz przeciwdziałania skutkom starzenia organizmu. W codziennej praktyce zawodowej wiele czasu poświęca redukcji postępujących zmian wraz z upływającym czasem. Uważa że medycyna estetyczna powinna służyć ludziom opóźniając proces starzenia przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Stosowane z wyczuciem zabiegi skutecznie zatrzymują młody naturalny wygląd na wiele lat. Efekty lecznicze oraz zadowolenie Pacjentów , jest dla niej najważniejsze. Pracuje na najwyższej jakości preparatach renomowanych firm, wybranych w oparciu o badania kliniczne oraz własne doświadczenia.

,,Mogę śmiało przyznać, iż włożyłam bardzo dużo starań, aby móc pomagać zmieniać życie moich pacjentów na lepsze. W trakcie mojego osobistego rozwoju, jako założycielki ESTETIC TIME a następnie INFINITY MED, miałam i mam ogromną przyjemność obserwować, jak zabiegi wykonywane przez mnie przyczyniają się do wzmocnienia własnej wartości kobiet, które pozbyły się kompleksów i stały się piękniejsze. Obserwuję, jak rezultaty nieraz przekładają się na pozytywne odczucia w życiu osobistym i zawodowym. Sztuczne twarze po zabiegach medycyny estetycznej to źle wykonany zabieg. Dobrze dobrany preparat i prawidłowo wykonany zabieg nie zniekształca twarzy tylko czyni ją bardziej wypoczętą, zrelaksowaną i atrakcyjną.”