Męska Strefa

Wybierz interesującą Cię kategorię

Redukcja zmarszczek mimicznych – Botox

Na twarzy każdego mężczyzny wraz z upływającym czasem pojawiają się fałdy i bruzdy. Niektóre z nich dodają Panom charakteru zaś inne jednak zaczynają zdradzać ich wiek. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dobrane są indywidualnie do potrzeb mężczyzny, który pragnie zadbać o swój wygląd i skórę.

Nieoperacyjna korekta powiek

Korekcja opadających powiek – kiedyś możliwa tylko poprzez chirurgiczną ingerencję. Teraz jako nieinwazyjny zabieg w naszym gabinecie. Urządzenie PLEXR jest najnowocześniejszym osiągnięciem w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Pozwala na bezinwazyjne usuwanie zmian skórnych i jej niedoskonałości. Stanowi idealną alternatywę w leczeniu schorzeń, które dotąd mogły być poddane jedynie zabiegom z zakresu chirurgii estetycznej.

Nieoperacyjna korekcja nosa

Nos jest jedną z najbardziej eksponowanych części twarzy. Nie wszyscy mężczyźni mogą poszczycić się prostym i kształtnym nosem. Niektóre niedoskonałości w okolicy nosa możemy skorygować przy zastosowaniu kwasu hialuronowego.

Lipoliza iniekcyjna – modelowanie ciała

Intralipoterapia to zabieg iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Jest ona niechirurgiczną metodą redukcji miejscowych depozytów tłuszczowych. Polega na wprowadzeniu do nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej specjalnego preparatu Aqualyx, który powoduje rozpuszczenie komórek tłuszczowych.

Mezoterapia – leczenie łysienia

Na pierwsze oznaki łysienia mężczyżni reagują bardziej emocjonalnie niż kobiety. U mężczyzn walka z wypadającymi włosami jest dość ciężka i żmudna.  Najczęstszą przyczyną wypadania włosów u mężczyzn jest tzw. łysienie androgenowe (dotyczy około 95% przypadków), które uwarunkowane jest genetycznie.

Leczenie nadpotliwości

Pocenie to prawidłowy proces organizmu. Na ciele ludzkim jest ok. 2-3 mln gruczołów potowych, a na 1 cm2 przypada około 300 gruczołów. Człowiek wydziela od kilku ml do kilku litrów potu dziennie. Mimo iż pocenie jest prawidłowym procesem organizmu, nadmierne pocenie jest już niezmiernie kłopotliwe. Z problemem tym wiąże się poczucie wstydu, zażenowania, co prowadzi do ograniczeń w kontaktach z innymi ludźmi .

Leczenie podwójnego podbródka

Zarówno mężczyźni jak i kobiety cierpią z powodu nagromadzenia tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka / szczęki. Jedną z najlepszych niechirurgicznych metod na redukcję tkanki tłuszczowej w tej okolicy jest intralipoterapia. Zabieg iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Polega na wprowadzeniu do nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej specjalnego preparatu Aqualyx, który powoduje rozpuszczenie komórek tłuszczowych .