Kontakt

INFINITY MED

To gabinet o wyjątkowej atmosferze, w którym nasi Pacjenci osiągają nie tylko piękno fizyczne, ale również odbudowują wiarę i pewność siebie, będące podstawą zadowolenia w życiu prywatnym i zawodowym.

Założycielem gabinetu jesta dr Iwona Cimaszkiewicz, z którą bezpośrednio kontaktujesz się w celu umówienia wizyty jak również po wykonanych zabiegach pozostaje z Tobą w stałym kontakcie. Naszym największym pragnieniem jest aby każdy Pacjent był zadowolony z wyników leczenia i chętnie wracał do nas ponownie. Jeśli są Państwo zainteresowani odkrywaniem możliwości zabiegów medycyny estetycznej w celu utrzymania dobrego wyglądu na długie lata, zapraszam na konsultację. Podczas spotkania jest czas, aby wyrazić swoje pragnienia, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy Tobie pomóc.

Skontaktuj się z nami

Serdeczna Prośba do Państwa o rozważne umawianie terminów wizyt gdyż każde przekładanie czy odwołanie wizyty bardzo dezorganizuje pracę. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości SMS z zapytaniem o wolny termin. Szanujmy nawzajem swój cenny czas dlatego w celu odwołania lub przełożenia wizyty prosimy o kontakt najpóźniej 24 godziny przed planowaną wizytą.

8 + 14 =