Kontakt

INFINITY MED

To gabinet o wyjątkowej atmosferze, w którym nasi Pacjenci osiągają nie tylko piękno fizyczne, ale również odbudowują wiarę i pewność siebie, będące podstawą zadowolenia w życiu prywatnym i zawodowym.

Założycielem gabinetu jesta dr Iwona Cimaszkiewicz, z którą bezpośrednio kontaktujesz się w celu umówienia wizyty jak również po wykonanych zabiegach pozostaje z Tobą w stałym kontakcie. Naszym największym pragnieniem jest aby każdy Pacjent był zadowolony z wyników leczenia i chętnie wracał do nas ponownie. Jeśli są Państwo zainteresowani odkrywaniem możliwości zabiegów medycyny estetycznej w celu utrzymania dobrego wyglądu na długie lata, zapraszam na konsultację. Podczas spotkania jest czas, aby wyrazić swoje pragnienia, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy Tobie pomóc.

Skontaktuj się z nami

Serdeczna Prośba do Państwa o rozważne umawianie terminów wizyt gdyż każde przekładanie czy odwołanie wizyty bardzo dezorganizuje pracę. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości SMS z zapytaniem o wolny termin. Szanujmy nawzajem swój cenny czas dlatego w celu odwołania lub przełożenia wizyty prosimy o kontakt najpóźniej 24 godziny przed planowaną wizytą.

6 + 8 =

Adres

Al. Jana Pawła II 3B/U 5
Gdańsk

Telefon

+ 48 503 503 229

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek - 10:00-18:00
Sobota/Niedziela – zamknięte