Chirurgia nieablacyjna

Wybierz interesującą Cię kategorię

Nieoperacyjna korekta powiek

Korekcja opadających powiek – kiedyś możliwa tylko poprzez chirurgiczną ingerencję. Teraz jako nieinwazyjny zabieg w naszym gabinecie. Urządzenie PLEXR jest najnowocześniejszym osiągnięciem w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Pozwala na bezinwazyjne usuwanie zmian skórnych i jej niedoskonałości. Stanowi idealną alternatywę w leczeniu schorzeń, które dotąd mogły być poddane jedynie zabiegom z zakresu chirurgii estetycznej. Urządzenie zostało zaprojektowane przez profesora Giorgio Fippi – prezesa Włoskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Chirurgii Nieinwazyjnej na Uniwersytecie w Rzymie.

Redukcja zmarszczek palacza

Wbrew swojej nazwie zmarszczki palacza wcale nie dotyczą wyłącznie osób, które palą papierosy. O powstawaniu zmarszczek wokół ust decyduje wiotczenie skóry, zanik tkanki podskórnej tkanki mięśniowej oraz  tkanki kostnej szczęki oraz żuchwy. Duży wpływ ma również dynamika mięśnia okrężnego ust, wpływająca na mimikę twarzy. Z czasem zmarszczki te są coraz bardziej widoczne i wyraźne nawet w stanie spoczynku.

Usuwanie włókniaków, brodawek

Zmiany skórne mają różne podłoża oraz charakteryzują się zróżnicowanymi objawami. Niektóre z nich są całkiem niegroźne, natomiast inne mogą być oznaką poważnych chorób. Do najczęściej spotykanych zmian skórnych zaliczamy: włókniaki, kaszaki, brodawki łojotokowe, znamiona barwnikowe, guzki skórne. Zmiany guzowate skóry związane są z zaburzeniem dojrzewania komórek podstawnych i ich gromadzeniem w obrębie naskórka.

Redukcja blizn

Blizna powstaje w wyniku uszkodzenia skóry właściwej jako następstwo zabiegu chirurgicznego lub urazu. Pamiątka w postaci blizny może pozostać również po zagojeniu się pewnych zmian chorobowych po ospie czy trądziku. Bliznę stanowi tkanka łączna włóknista. W odróżnieniu od zdrowej skóry, jest mniej elastyczna, pozbawiona zakończeń nerwowych, gruczołów łojowych oraz mieszków włosowych.

Redukcja rozstępów

Rozstępy są jednym z najbardziej kłopotliwych problemów wielu kobiet często zwane przez nie tygrysami. Są to czerwone, różowe lub białe pasma występujące najczęściej na pośladkach, piersiach, udach czy brzuchu.

Adres

Al. Jana Pawła II 3B/U 5
Gdańsk

Telefon

+ 48 503 503 229

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek - 10:00-18:00
Sobota/Niedziela – zamknięte