WYNAJEM SPRZĘTU

Pragniesz podnieść prestiż swojego Gabinetu ?
WSPÓŁPRACUJ z Infinity Med i wprowadź do oferty
wysokiej klasy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej!

Od 2008 roku  jesteśmy na rynku świadcząc profesjonalne usługi  w zakresie medycyny estetycznej, obecnie oferujemy współpracę  na wysokim poziomie,
na terenie całego kraju. Tylko najskuteczniejsze zabiegi z użyciem najnowocześniejszej technologii.

Zdecyduj się na współpracę z profesjonalistami!

Chcielibyśmy zaproponować wybranym salonom piękności współpracę, umożliwiającą poszerzenie oferty o wysokiej klasy dochodowe zabiegi certyfikowanymi urządzeniami medycznymi HIFU oraz PLEXR.

HIFU Utims A3

Wynajem urządzenia HIFU Utims A3 z udoskonaloną technologią przetworników Centerless, które skupiają wiązkę ultradźwięków mającą na celu podgrzanie tkanek i obkurczenie kolagenu. Wiązka ta nie wnika pionowo w głąb skóry i tkanek podskórnych, a rozprzestrzenia się niejako poziomo, pod nią, w następstwie czego uzyskujemy efekt doskonały, a powierzchnia skóry nie jest poparzona, pacjent nie czuje tak nasilonego bólu, jak przy innych tego typu urządzeniach. Utims A3 ma również inną zaletę – zabieg można wykonywać o każdej porze roku.

Koszty oferty:
1 dzień wynajmu – 1000 zł netto
2 dni wynajmu – 1700 zł netto
3 dni wynajmu – 2400 zł netto

Gwarantujemy najwyższą jakość wypożyczanego sprzętu.

PLEXR GMV

https://www.infinitymed.pl/nieoperacyjna-korekta-powiek/Wynajem jedynego, oryginalnego generatora wiązki plazmy PLEXR, który pozwala na bezinwazyjne usuwanie zmian skórnych i jej niedoskonałości, stanowi idealną alternatywę w leczeniu schorzeń, które dotąd mogły być poddane jedynie zabiegom z zakresu chirurgii estetycznej. Urządzenie PLEXR z powodzeniem wykorzystywane jest w blefaroplastyce, czyli podnoszeniu powiek.

Koszty oferty:
1 dzień wynajmu – 1000 zł netto
2 dni wynajmu – 1600 zł netto
3 dni wynajmu – 2200 zł netto

SZKOLENIA

Oferujemy również szkolenie z zakresu obsługi urządzeń. Szkolenie prowadzi lekarz medycyny estetycznej, składa się ono z części teoretycznej i praktycznej, trwa ok 3 – 4 godzin. Podczas części teoretycznej przekazujemy informacje dot. technologii, przeciwwskazań poszczególnych przypadków dot. zabiegów, szczegółów dot. obsługi sprzętu i dbania o sprzęt. Podczas części praktycznej ćwiczymy zabiegi fali uderzeniowej HIFU, techniki wykonywania zabiegów na różnych okolicach twarzy i ciała.

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość wykonania zabiegu przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej.

Skontaktuj się z nami:
Tel. +48 503 503 229