Redukcja zmarszczek palacza

Wbrew swojej nazwie zmarszczki palacza wcale nie dotyczą wyłącznie osób, które palą papierosy. O powstawaniu zmarszczek wokół ust decyduje wiotczenie skóry, zanik tkanki podskórnej tkanki mięśniowej oraz tkanki kostnej szczęki oraz żuchwy . Duży wpływ ma również dynamika mięśnia okrężnego ust, wpływająca na mimikę twarzy. Z czasem zmarszczki te są coraz bardziej widoczne i wyraźne nawet w stanie spoczynku.

 

Opis technologii PLEXR

PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikro wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje wygładzeniem zmarszczek wokół ust. Plazma to rodzaj zjonizowanej materii przypominającej stanem skupienia gaz. Działa ona punktowo, jedynie w leczonym miejscu, bez jakiegokolwiek oddziaływania na otaczające je zdrowe tkanki i najważniejsze, bez naruszania głębszych warstw skóry.

Informacje dotyczące zabiegu

WSKAZANIA
  • Zmarszczki wokół ust
  • Wiotka skóra wokół ust
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską. Dla zwiększenia komfortu pacjenta wykonuje się go w miejscowym znieczuleniu. Procedura ta wykonywana jest przez wykonywanie niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego. Czas wykonywania zabiegu uzależniony jest od okolicy  i rozległości zmian poddawanych zabiegowi. Dla osiągnięcia ostatecznego efektu należy wykonać 1-3 zabiegi w odstępie 1 miesiąca .

EFEKTY

  • ok. 60% efektu jest widoczne natychmiast po zabiegu
  • sam zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności
  • zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek
CENA
Poniższe ceny zawierają podatek VAT 23%.

Redukcja zmarszczek palacza od 1000 zł