PROFHILO® BODY

Nowy, skuteczny zabieg odmładzający skórę ramion oraz brzucha o spektakularnych efektach

Nowe, kompleksowe podejście do leczenia wiotkości skóry ciała – stworzone w oparciu o jeden z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych przez Pacjentki preparatów do modelowania twarzy ostatnich lat, Profhilo. Wersja Body to jedyny preparat do iniekcji opracowany specjalnie z myślą o stosowaniu w leczeniu utraty jędrności skóry na ciele, szczególnie zalecany w okolicach ramion i brzucha.

Opis zabiegu

Obszar: ciało – zwłaszcza ramiona, brzuch, uda
Częstotliwość: 2-3 zabiegi co 4 tygodnie

Według badań* przeprowadzonych z udziałem grupy doświadczonych lekarzy i ich pacjentów, aż 80% czasu poświęcanego na zabiegi medycyny estetycznej przeznaczano na twarz, a zaledwie 20% na ciało. Jedną z przyczyn tej dysproporcji – według opinii lekarzy i pacjentów – jest uboga oferta skutecznych, a zarazem prostych i komfortowych zabiegów stworzonych specjalnie z myślą o problemach skóry ciała. Właśnie dlatego w laboratoriach IBSA Derma opracowano zestaw Profhilo Body – kompleksowe rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie do leczenia wiotkości skóry ciała. Najważniejszym elementem zestawu jest preparat na bazie kwasu hialuronowego, stworzony – podobnie jak wcześniejsza, bestsellerowa wersja do modelowania twarzy – na bazie technologii pozwalającej na stabilizowanie termiczne bez dodatku BDDD ani żadnych innych chemicznych czynników sieciujących.

Informacje dotyczące zabiegu

WSKAZANIA
  • utrata jędrności skory na ciele
  • profilaktyka anti-aging
  • skóra odwodniona
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.  Na kilka dni należy również odstawić leki przeciwzapalne (np. aspirynę), które rozrzedzają krew i mogą przyczynić się do powstania siniaków. Zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem, podczas której ustalane są szczegóły zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU

Dla każdego pacjenta przeznaczony jest zestaw zabiegowy, w skład którego wchodzą:
– 2 opakowania Profhilo Body
– 1 opakowanie Profhilo Figura zawierające 4 plastry pozabiegowe
– 1 krem do ciała Profhilo Figura

Profhilo Body zawiera w swoim składzie aż 96 mg kwasu hialuronowego stabilizowanego termicznie.

W 3 ml strzykawki Profhilo Body znajduje się:
– 48mg łańcuchów kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej (H-HA)
– 48mg łańcuchów kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej (L-HA)

Profhilo Figura plaster na ciało: opakowanie zawiera 4 jałowe plastry, które w składzie posiadają kompleks kwasów hialuronowych o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, arnikę, escynę oraz szałwię. Plastry wskazane są do łagodzenia i nawilżenia skóry po zabiegu.

EFEKTY

PROFHILO® BODY sprzyja wielopoziomowej przebudowie. Odgrywa rolę wewnątrz macierzy pozakomórkowej, stwarzając fizjologiczne warunki dla proliferacji, migracji i organizacji składników komórkowych skóry: fibroblastów, keratynocytów, adipocytów. Śródskórne podanie PROFHILO® BODY pozwala na dostarczenie optymalnej ilości kwasu hialuronowego bezpośrednio do tkanki poddawanej zabiegowi w celu zapobieżenia cytotoksycznego działania wolnych rodników na fibroblasty i znajdujące się niżej warstwy tłuszczowych komórek adipocytów, zapewniając efektywność profilaktyczną i naprawczą zabiegów medycyny estetycznej.

PRZECIWSKAZANIA
  • alergia i uczulenie na składniki preparatów
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • nieunormowana cukrzyca
  • ropne bądź zapalne stany na skórze
  • opryszczka
  • rany
  • przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi (aspiryna
CENA

Poniższe ceny zawierają podatek VAT 23%.

Molekuła młodości i jędrności ciała 2200 zł / 1 obszar*
Pakiet 2 zabiegów 4000 zł
Pakiet 3 zabiegów 5800 zł

*obszary: brzuch; wewnętrzna strona ud; wiotka skóra ramion; okolica nad kolanami; inne okolice ciała pozbawione jędrności