Nieoperacyjna korekta powiek – PLEXR

Korekcja opadających powiek – kiedyś możliwa tylko poprzez chirurgiczną ingerencję.
Teraz jako nieinwazyjny zabieg w naszym gabinecie.

Urządzenie PLEXR jest najnowocześniejszym osiągnięciem w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Pozwala na bezinwazyjne usuwanie zmian skórnych i jej niedoskonałości. Stanowi idealną alternatywę w leczeniu schorzeń, które dotąd mogły być poddane jedynie zabiegom z zakresu chirurgii estetycznej. Urządzenie zostało zaprojektowane przez profesora Giorgio Fippi – prezesa Włoskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Chirurgii Nieinwazyjnej na Uniwersytecie w Rzymie. PLEXR jest to doskonała alternatywa dla skalpela. Skuteczność metody jest porównywana do efektów osiąganych przy zabiegach chirurgii estetycznej. Metoda ta jest całkowicie bezinwazyjna. Nieodzowną zaletą PLEXR jest także jego bezpieczeństwo: nie uszkadza głębszych warstw skóry, nie powoduje krwawienia ,nie wiąże się z głęboką ingerencją w tkanki.

BEZ CIĘĆ

BEZ KRWI

BEZ SZWÓW

Opis technologii PLEXR

PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikro wiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwarcia oka”.

Plazma to rodzaj zjonizowanej materii przypominającej stanem skupienia gaz. Plazmaa działa punktowo, jedynie w leczonym miejscu, bez jakiegokolwiek oddziaływania na otaczające je zdrowe tkanki, i najważniejsze, bez naruszania głębszych warstw skóry.

Informacje dotyczące zabiegu

WSKAZANIA
 • opadająca górna powieka
 • zmarszczki wokół oczu
 • zmarszczki wokół ust
 • plamy soczewicowate, brodawki, włókniaki,
 • łagodne znamiona skórne
 • zmiany trądzikowe
 • blizny, rozstępy
JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO ZABIEGU

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską. Zabieg jest bezbolesny. Dla zwiększenia komfortu pacjenta wykonuje się go w miejscowym znieczuleniu. Lekarz może poprosić pacjenta o zamykanie i otwieranie oczu podczas zabiegu i „na żywo” obserwować efekty swojej pracy. Procedura ta wykonywana jest przez wykonywanie niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia PLEXR, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Czas wykonywania zabiegu uzależniony jest od okolicy  i rozległości zmian poddawanych zabiegowi. Dla osiągnięcia ostatecznego efektu należy wykonać 1-3 zabiegi w odstępie 1 miesiąca.

WYGLĄD SKÓRY PO ZABIEGU

Ogromną zaletą zabiegu plazmowego jest fakt, że bezpośrednio po nim występuje jedynie obrzęk i zaczerwienienie skóry. Zabieg plazmowy PLEXR nie pozostawia blizn, ani innych śladów na skórze. Po zabiegu na skórze widoczne są jedynie niewielkie punkciki (strupki), które utrzymują się 5-7 dni, ale można je zakryć podkładem do makijażu . Prze 2 i 3 dni może utrzymywać się obrzęk okolicy poddanej zabiegowi.

EFEKTY
 • ok 60% efektu jest widoczne natychmiast po zabiegu
 • sam zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności
 • PLEXR pozwala na wykonanie zabiegu korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu
 • zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek
PRZECIWSKAZANIA
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
 • choroba nowotworowa
 • ciąża, okres karmienia piersią
CENA
Poniższe ceny zawierają podatek VAT 23%.

Konsultacja 100 zł
*Konsultacja bezpłatna w przypadku wykonania zabiegu w trakcie wizyty

 

Korekcja powiek górnych
Pierwszy zabieg 1200 zł
Drugi zabieg 1000 zł
Trzeci zabieg 800 zł

 

Korekcja powiek dolnych
Pierwszy zabieg 1200 zł
Drugi zabieg 1000 zł
Trzeci zabieg 800 zł

 

Nieoperacyjna korekta powiek górnych i dolnych
Pierwszy zabieg 2200 zł
Drugi zabieg 1800 zł
Trzeci zabieg 1200 zł