Kosmetologia

Wybierz interesującą Cię kategorię

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu w warstwy naskórka wysokiej jakości pigmentu, za pomocą sterylnej igły. Zabieg pozwala na podkreślenie naturalnych cech twarzy, uzupełnienie ubytków brwi, bądź nadanie im odpowiedniego kształtu. Profesjonalny dobór barwy pigmentu i metody pigmentacji gwarantuje piękny, naturalny efekt, który zastępuje  codzienny makijaż.

Retix C

Jest to kuracja silnie odmładzająca i odbudowująca skórę twarzy, szyi i dekoltu. Działanie retinolu i witaminy C polega na usunięciu martwego naskórka, co stymuluje jego odnowę.  Dochodzi do redukcji niedoskonałości, rozszerzonych porów, rozjaśnienia przebarwień, nawilżenia oraz wygładzenia  powierzchni skóry. Zabieg wykazuje również działanie odmładzające,  powodując zagęszczenie i napięcie skóry. Obecność antyoksydantów ma za zadanie spowolnić procesy starzenia.

Mezoterapia igłowa

Zabieg ten polega na śródskórnym podawaniu kwasu hialuronowego oraz koktajli, zawierających szereg składników aktywnych, dobranych indywidualnie do potrzeb skóry. Stosowanie preparatów medycznych najwyższej jakości pozwala nam uzyskać spektakularny efekt, przy zachowaniu bezpieczeństwa zabiegu. W mezoterapii efekty uzyskujemy za pomocą dwóch czynników – zastosowanego koktajlu oraz czynnika fizycznego. Czynnikiem fizycznym jest nakłuwanie, które pobudza procesy naprawcze i powoduje zwiększoną produkcję kolagenu oraz przebudowę skóry.

Peelingi chemiczne

Jest to zabieg polegający na zastosowaniu kwasu dobranego indywidualnie do potrzeb danej skóry, w celu osiągnięcia określonego efektu terapeutycznego. Stosowanie kwasów medycznych o wysokim profilu bezpieczeństwa, pozwala na kontrolowane złuszczanie wierzchnich warstw naskórka.

Zabiegi pielęgnacyjne Lipogen i Exuviance

Zabiegi pielęgnacyjne dobrane indywidualnie do potrzeb skóry. W celu uzyskania najlepszych efektów, zalecana jest seria zabiegów w odstępach 14-21 dni. W zależności od nasilenia problemu zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w serii.

Lifting rzęs

Lifting rzęs Elleebana jest to zabieg polegający na podkręceniu, uniesieniu i odżywieniu rzęs. Efekt liftingu utrzymuje się od 4-12 tygodni, czyli do momentu wypadnięcia rzęsy naturalnej.

Adres

ul. Olsztyńska 3c/3
80-395 Gdańsk

Telefon

+ 48 503 503 229

Mail

info@infinitymed.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek - 10:00-18:00
Sobota/Niedziela – zamknięte