Personel

Kosmetolog

Aleksandra Bohorodzicz

  • kosmetolog z pasją
  • kieruje się kompleksowym i indywidualnym podejściem do każdego klienta
  • certyfikowana linergistka

Jako kosmetolog potrafi wysłuchać oczekiwań klienta i dobrać odpowiedni zabieg do jego potrzeb.

Kosmetolog z pasją. Zainteresowanie tą dziedziną towarzyszyło jej od najmłodszych lat, stąd wybór drogi zawodowej był oczywisty. Studia kosmetologii I stopnia ukończyła na wydziale farmaceutycznym, Uniwersytetu Medycznego Collegium Medicum w Bydgoszczy. Jest również absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskała tytuł magistra.

Zawsze kieruje się kompleksowym i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Największą satysfakcje przynosi jej wykonywanie zabiegów, które stanowią rozwiązanie konkretnego problemu, dlatego też specjalizuje się między innymi w niwelowaniu przebarwień posłonecznych i pozapalnych, łagodnych postaci trądziku, czy pierwszych oznak starzenia. Jej specjalnością są zabiegi z wykorzystaniem kwasów medycznych wysokostężeniowych oraz mezoterapia igłowa i mikroigłowa. Posiada również kilka lat doświadczenia w laseroterapii, karboksyterapii oraz zabiegach modelujących na ciało.

Jej zainteresowaniem są nowoczesne metody wykorzystywane w kosmetologii oraz urządzenia hi-tech. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach oraz targach branżowych.

Jest również certyfikowaną linergistką. Przy wykonywaniu makijażu permanentnego kieruje się przede wszystkim tym, aby podkreślić cechy twarzy, w jak najbardziej naturalny i delikatny sposób. Uważa ,że odpowiednio dobrany kształt i barwa makijażu permanentnego brwi wydobywa piękno kobiety. Pracuje na najwyższej jakości pigmentach, posiadających atesty oraz certyfikaty CE.

Jako kosmetolog potrafi wysłuchać oczekiwań klienta i dobrać odpowiedni zabieg do jego potrzeb.

Gabinet

Dobry wygląd w każdym wieku!

INFINITY MED w Gdańsku to nowoczesny gabinet który powstał z myślą o ludziach, którzy pragną od życia więcej, chcą zadbać o siebie i czuć się wyjątkowo w każdym wieku. Niezależnie od wieku możemy wyglądać atrakcyjnie i czuć się młodo. Tylko od nas samych zależy w jaki sposób zadbamy o to, co zobaczymy w lustrzanym odbiciu za 10, 20 czy 30 lat. Żyjemy w czasach ogromnej dostępności do nowoczesnych metod oraz technologii wydobywania i korygowania naszego piękna. Metod skutecznych i bezpiecznych.

Medycyna estetyczna umiejętnie dobrana do wieku, skóry pacjenta, jego potrzeb, niedoskonałości i typu urody jest cudownym narzędziem do odmładzania. Tylko musimy potraktować tę dziedzinę medycyny jako prawo zarówno kobiet jak i mężczyzn do tego, aby niezależnie od wieku czuć się wspaniale . To my decydujemy o tym kim jesteśmy, a nienaganny wygląd oraz ubiór daje nam dodatkową siłę oraz pewność siebie.

Adres

ul. Olsztyńska 3c/3
80-395 Gdańsk

Telefon

+ 48 503 503 229

Mail

info@infinitymed.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek - 10:00-18:00
Sobota/Niedziela – zamknięte